Bir Tatlı Uyku Paketi

Yaş: Her yaş için uygundur.

Danışmanlık süresi: 5 Gün 

Bu paket, çocuğuna daha önce uyku eğitimi vermiş ama daha sonra hastalık/tatil/tutarsızlık gibi sebeplerle yeniden uykuları bozulan ve yoluna koyamayan aileler ya da çocuğunun uykularını düzene koymaya başlamış ama kısa sürelide olsa desteğe ihtiyaç duyan aileler için uygundur.

Daha önce bebek şirin ya da çocuk şirin paketini alan ailelerin yeniden danışmanlığa ihtiyaç duymaları durumunda bu paket üzerinden %15 indirim yapılacaktır. 

Bir Tatlı Uyku Paketinde
Nasıl İlerliyoruz

İlk olarak sizinle telefonda bir ön görüşme yapıyoruz. Yaşadığınız uyku problemi hakkında konuşuyor ve durumu analiz etmeye çalışıyorum. Birlikte çalışmaya karar verirsek sizi ve bebeğinizi tanıyabilmek, mevcut sorununu daha detaylı öğrenebilmek adına doldurmanız için size aile bilgi formu ve uyku günlüğü yolluyorum.

Verdiğiniz bilgiler ışığında uyku sorununun nereden kaynaklandığını araştırıyor ve sizi bu konuda bilgilendiriyorum.

5 gün boyunca size yolladığım uyku günlüğünü detaylıca dolduruyor ve her sabah bana yolluyorsunuz. Sizinle telefonla ya da mesajlaşarak günü değerlendiriyor, karşılaştığınız zorlukları konuşuyor ve ona göre gidişatımızı belirliyoruz. Bu paket, yazılı uyku planı içermemekte olup her gün telefon görüşmesi yapılarak desteklenmektedir.

Birlikte Uyku Programı Yapalım mı?