Misafiriniz Oluyorum Paketi

Yaş: 4ay-4yaş

Danışmanlık süresi: 3 Hafta ( 2 ev ziyareti içerir )

Ev ziyareti içeren bu paketimizde, İstanbul ve yakın çevresinde ikamet ediyorsanız sizinle yüz yüze görüşüyor, evinizin / bebeğinizin odasını uykuya elverişli olacak şekilde size öneriler sunuyor ve yönlendiriyorum. Bu ziyarette uyku planını da detaylıca konuşma imkanı buluyor ve aile dinamiğinize yönelik olarak ilerliyoruz. 

Misafiriniz Oluyorum Paketinde
Nasıl İlerliyoruz

İlk olarak sizinle telefonda bir ön görüşme yapıyoruz. Yaşadığınız uyku problemi hakkında konuşuyor ve durumu analiz etmeye çalışıyorum. Birlikte çalışmaya karar verirsek sizi ve bebeğinizi tanıyabilmek, mevcut sorununu daha detaylı öğrenebilmek adına doldurmanız için size aile bilgi formu ve uyku günlüğü yolluyorum.

Gönderdiğiniz formları inceledikten sonra, sizinle daha önceden belirlediğimiz tarihlerde eğitimin 1.ve 8.günü evinize max.3 saat sürecek ziyarete geliyor ve detayları konuşma imkanı buluyoruz. Bebeğinize özel hazırlanmış yazılı uyku planını da size iletiyorum.

3 hafta boyunca size yolladığım uyku günlüğünü detaylıca dolduruyor ve her sabah bana yolluyorsunuz. Sizinle telefonla ya da mesajlaşarak günü değerlendiriyor, 2.haftanın başında ev ziyaretinize geldiğimde de karşılaştığınız zorlukları konuşuyor ve ona göre gidişatımızı belirliyoruz.

Birlikte Uyku Programı Yapalım mı?