Yasal Uyarı ve Gizlilik

Yasal Uyarı ve Gizlilik

Bu web sitesinde yer alan tüm içerikler, tavsiye ve bilgi verme amacıyla yayınlanmıştır. Uyku danışmanının tüm iyi niyetiyle ortaya koyduğu blog ve bilgilendirme yazıları hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz, tıbbi tavsiye ve sağlık hizmeti vermez. Bu sitenin sağladığı bilgilerin amacı çocuk doktorunun ya da pedagog tavsiyelerinin önüne geçmek değildir. Sizin veya çocuğunuzun sağlığı ile ilgili her konuda, bir tıp doktoruna veya pedagoga danışmanızı öneririz. Eğitime başlamadan önce mutlaka doktorunuzdan çocuğunuzun tıbbi bir rahatsızlığı olmadığına dair onay almalısınız. Uyku Danışmanı, danışanlarla gerçekleşen eğitimden sonra oluşabilecek herhangi bir tıbbi rahatsızlığı, sorumluluk ve yaralanmayı reddeder. Acil durumlar için, sağlık merkezlerinin acil bölümlerine başvurmalısınız. Uyku danışmanı her hamile, bebek ve çocuğu farklı olarak değerlendirdiği için onlara özel plan oluşturmakta ve bundan kaynaklı olarak farklı sonuçlar doğabilmektedir.

Bu web sitesinde negatif, nefret ve siyasi içeriklerle, kişilerin hak ve sınırlarını ihlal eden küfür içerikli veya rahatsız edici yorumlar silinecek ve paylaşılmayacaktır. Uyku danışmanı, uygunsuz yorumlarda bulunanlar hakkında yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Uyku danışmanın, bu web sitesinde yayınladığı tüm yazı, makale ve görsellerin telif hakları saklıdır. İzinsiz bir şekilde kopyalanamaz, paylaşılamaz ve çoğaltılamaz. Ayrıca uyku danışmanın ücretli danışmanlık kapsamında ailelere gönderdiği uyku planı danışmanın tüm bilgi ve deneyimini içermekte olup üçüncü kişilerle paylaşılamaz ve kopyalanamaz.

Bu web sitesini ziyaret eden ya da danışmanlık alan tüm kullanıcılar, yukarıda belirtilen yasal uyarıyı kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

İptal, İade ve Erteleme Politikamız

Uyku planı anne adayına ya da bebeğinize özel olarak hazırlanmaktadır. Aileler, uyku planının tesliminden 3 gün önce danışmanlık hizmeti almaktan vazgeçerlerse ücret iadesi yapılır. Sonrasında ücret iadesi yapılmaz.

Uyku planı ailelere gönderildikten sonra, danışmanlık hizmetinden herhangi bir nedenden dolayı vazgeçildiği takdirde ücret iadesi yapılmaz.

Danışmanlık süresince, bebeğinizin sağlık sorunu yaşaması durumunda, isteğe bağlı olarak ara verilebilir. Sağlık sorunu ortadan kalkınca, yeniden eğitime başlanır. Ailelerin programa devam etme hakkı saklı tutulur. Böyle bir durumda ücret iadesi yapılmaz.

Danışman, verdiği hizmette faydalı olamayacağı kanaatine varır ise danışmanlık hizmetini sonlandırma hakkına sahiptir. Bu durumda danışmanlık hizmeti için verilen süre göz önünde bulundurularak danışana bakiye ücret iadesi yapılır.

Aile Bilgi Formunun doldurulup ücretin bankaya yatırılmasıyla birlikte, tarafların yukarıda belirtilen şartlarda çalışacağı kabul edilmiş sayılır.